توسعه دهندگان

واژه های خاص در پست های پیشنهادی اینستاگرام فیلتر می شوند

واژه های خاص در پست های پیشنهادی اینستاگرام فیلتر می شوند

توسعه دهندگان: اینستاگرام در بحبوحه انتقاد عمومی از افزایش پست های پیشنهادی در صفحه کاربران، راه های بیشتری برای تغییر پست های پیشنهادی برای کاربران عرضه می کند.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، اینستاگرام گزینه جدیدی را امتحان می کند که به کاربران اجازه می دهد از کلیدواژه و ایموجی برای غیرفعال کردن بعضی موضوعات و جلوگیری از ظاهر شدن آنها در پست های پیشنهادی، بهره گیرند.

با این تغییر، پست هایی که حاوی کلیدواژه های مورد نظر کاربر هستند که ممکنست شامل ایموجی، حرف و عبارت باشد و در کپشن یا هشتگ پست آمده است، فیلتر خواهند شد. اینستاگرام در یک پست وبلاگ اعلام نمود کاربران می توانند از این توانایی برای متوقف کردن مشاهده محتوایی که به آن علاقه ای ندارند، بهره گیرند. کاربران می توانند فیلتر کلمات را از تنظیمات اپلیکیشن، تنظیم کنند. این شرکت اشاره کرد کاربران می توانند پست های پیشنهادی را بطور کامل غیرفعال کنند.اینستاگرام همین طور سرگرم آزمایش راه جدیدی برای حذف پست های ناخواسته از بخش اکسپلور اپلیکیشن است و با این تغییر، کاربران می توانند بصورت همزمان، چندین پست را انتخاب نموده و آنها را به عنوان پست هایی که تمایلی به آنها ندارند، مشخص کنند. با این انتخاب، پست های مذکور مخفی می شوند و سفارش های مشابه در آینده فیلتر خواهند شد.

هر دو گزینه رضایت خاطر کاربرانی را فراهم خواهند کرد که از کیفیت پست های پیشنهادی اینستاگرام عصبانی بودند، به ویژه که این اپلیکیشن برای رقابت بیشتر با تیک تاک، تعداد پست های پیشنهادی که در صفحه خانگی کاربران ظاهر می شوند را افزایش داده است. آدام موسری، مدیر اینستاگرام، ماه گذشته گفته بود این شرکت تعداد پست های پیشنهادی را کاهش خواهد داد و تست فید تمام صفحه، را متوقف می کند. هر دو تغییر به شدت منفور بودند و انتقادها از تلاشهای این شرکت برای کپی برداری از تیک تاک را بدنبال داشتند.

بر اساس گزارش انگجت، فارغ از انتقادات، مدیران مِتا به وضوح اعلام نموده اند که قصد دارند فیدهای فیسبوک و اینستاگرام را از محتوای دوستان به پست هایی تغییر دهند که با بهره گیری از هوش مصنوعی، به کاربران سفارش می شوند. گزینه های کنترل جدید به اینستاگرام کمک خواهند کرد کیفیت این پیشنهادها را بهبود داده و آنها را در بلندمدت برای کاربران خوشایندتر کنند.

منبع:

1401/06/10
23:16:16
5.0 / 5
468
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد