اطلاع رسانی درباره پستهای جعلی؛

نگرانی توئیتر از سوءاستفاده های تازه انتخاباتی در آمریکا

نگرانی توئیتر از سوءاستفاده های تازه انتخاباتی در آمریکا

توسعه دهندگان: توئیتر روز گذشته اعلام نمود در وب سایت خود اطلاعات صحیح در رابطه با انتخابات میان دوره ای ماه نوامبر آمریکا و نیز نحوه شناسایی و مقابله با پست های دروغین و فریبنده را منتشر خواهدنمود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از رویترز، مشاوران متخصص حقوق مدنی و اطلاعات نادرست در فضای آنلاین، رسانه های اجتماعی و پلت فرم های فناوری را متهم کرده اند که به اندازه کافی برای جلوگیری از افشای اطلاعات نادرست تلاش نمی کنند. توئیتر در تلاش است دراین زمینه از خود رفع بهتان کند.
توئیتر از سال ۲۰۱۸ کوشش های خود برای مقابله با انتشار اخبار جعلی را بطور مفصل سازماندهی و تصریح کرده این تلاش ها را در انتخابات میان دوره ای ۸ نوامبر هم انجام خواهد داد، انتخاباتی که طی آن برای صدها کرسی نمایندگی در مجلس نمایندگان و سنا تصمیم گیری می شود.
توئیتر امیدوار است از این طریق شناسایی و حذف محتوای فریبنده با هدف منصرف کردن مردم از رأی دادن، تضعیف اعتماد عمومی به نتیجه انتخابات و ارائه جزییات نادرست در مورد نتیجه انتخابات، تسهیل شود.
این شرکت در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا حجم زیادی از مطالب ارسالی کاربران و حتی شخص ترامپ را به سبب محتوای دروغین حذف نمود و در نهایت چند روز بعد از آن که حامیان رییس جمهور وقت آمریکا در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ به ساختمان کنگره ایالات متحده حمله کردند، توئیتر دونالد ترامپ را بطور کامل تعلیق کرد.

1401/05/23
15:18:36
5.0 / 5
189
تگهای خبر: آمریكا , آنلاین , تخصص , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد