توسعه دهندگان

خسارت سیل به تجهیزات و دکل های ارتباطی

خسارت سیل به تجهیزات و دکل های ارتباطی

به گزارش توسعه دهندگان سیل تابحال به برخی از تجهیزات و دکل های ارتباطی و خطوط فیبر نوری در بعضی از استان ها مثل کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، قم، تهران و... خسارت زده اما با اقدام فوری تیم های فنی، ارتباطات باردیگر برقرار شده است.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام نمود: "در چند روز اخیر شاهد بارندگی های موسمی و جاری شدن سیل در خیلی از استان ها، شهرستان ها و روستاهای کشور هستیم. متاسفانه در جریان جاری شدن سیل برخی از هموطنان مان داغدار و تعدادی هم متحمل خسارت های مالی شده اند که از همین جا با هموطنان داغدیده همدردی می کنم.
همه دستگاههای دولتی بسته به مسئولیت خویش در صحنه حضور دارند تا در کنار مردم نیازهای اولیه هموطنان سیل زده برطرف شود. همکاران من در وزارت خانه ضمن تشکیل جلسه مدیریت بحران با حضور مدیران کل استانی و راهبری اقدامات و ایجاد هماهنگی لازم بین شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه، به صورت شبانه روزی وضعیت ارتباطات در سرتاسر کشور را رصد میکنند تا اقدامات لازم جهت رفع خرابی های ناشی از سیلاب در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.
سیل تا کنون به برخی از تجهیزات و دکل های ارتباطی و خطوط فیبر نوری در بعضی از استان ها مثل کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، قم، تهران و... خساراتی وارد کرده که با حضور و اقدام فوری تیم های فنی، ارتباطات باردیگر برقرار شده است. هم اکنون با تلاش همکارانم قطعی های پراکنده برطرف شده و همه شهرها و روستاهای کشور از ارتباطات نرمال برخوردار می باشند. البته همکاران من در حالت آماده باش هستند و بمحض دریافت گزارش از قطع یا مشکل ارتباط در هر نقطه از کشور برای ترمیم و برقراری مجدد ارتباط، اقدام خواهند کرد".

منبع:

1401/05/08
18:52:20
5.0 / 5
792
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد