توسعه دهندگان

بیتکوین رکورد جدیدی ثبت نمود

بیتکوین رکورد جدیدی ثبت نمود

ارزش فعلی بیتکوین به میزان 44 درصد از روز استقلال ایالات متحده در سال قبل کم شده است. این رمزارز پیشرو همچنان زیر قیمت های پیشین خود معامله می شود و به پایین ترین حد سالانه سقوط می کند و در عین حال کل بازار ارزهای دیجیتال را تحت فشار قرار می دهد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا و به نقل از کوین، روز دوشنبه (چهارم جولای)، این ارز دیجیتال پرچمدار بعد از تثبیت ارزش خود در هفت روز گذشته، جایگاه فعلی را کمی بالاتر از ۱۹هزار دلار نگه داشت. قیمت این رمزارز از آخرین روز استقلال در چهارم جولای ۲۰۲۱ که با قیمت ۳۵هزار و ۲۸۷ دلار معامله می شد، کاهش حدود ۴۴ درصدی را ثبت کرده است.
آینده بیتکوین چه خواهد بود؟
حالا بازار کریپتو بر روی اقدام بعدی قیمت بیتکوین خصوصاً با معامله دارایی زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای متمرکز شده و قابل ذکر است، موارد قبلی معاملات دارایی زیر این سطح، اختتام مرحله نزولی را پیش از شروع افزایش نشان می دادند.
استیبل کوین ترا طی ۳۰ روز، ۲۷۰ درصد افزوده شد همین طور تراکنش های شیبا اینو به پایین ترین حد در ۱۵ ماه گذشته رسید برای اینکه پیتر شیف معروف به کریپتو شکاک، به تعطیلی بانک خود پاسخ داد و ادعا نمود که هیچ مدرکی دلیل بر جرم وجود ندارد.
بگفته مایکل ون دی پوپ، کارشناس معاملات ارزهای دیجیتال، با شرایط بازار، تعیین این که آیا بیتکوین به کف رسیده حدودا نا ممکن است اما مشخصات فنی نشان داده است که این موقعیت وجود دارد.
این کارشناس معاملات تصریح کرد که احساسات پیرامون بیتکوین به ویژه با پتانسیل پذیرش در مقیاس وسیع و احتمال کاهش تورم صعودی است.
پوپ تصریح کرد که اگر بیتکوین باردیگر به حدود ۱۲ یا ۱۳هزار دلار بازگردد، این میزان، سطح نهایی برای پایین آمدن دارایی خواهد بود. با این وجود، وی احتمال کاهش دارایی به سطح ۱۰هزار دلار را رد کرد اما هشدار داد که حفظ ارزش بیتکوین بالای ۱۶هزار دلار برای پیشگیری از حرکت نزولی بیشتر ضروریست.
پتانسیل رشد بیتکوین چه میزان است؟
علاوه بر این، پوپ تصریح کرد که برای صعود بیتکوین، عبور از سطح ۲۰هزار و ۲۰۰ دلار مهمست برای اینکه احتمالاً تمام سطوح بالای اخیر را طی خواهد نمود و صعود به سطح ۲۱هزار دلار را ادامه خواهد داد. بطور کلی، تحلیلگر بازار بر این باور است که چشم انداز بیتکوین به شکست در سطح متکی است.
وی ادامه داد: اگر ما سطح بالای ۲۱هزار دلار را بشکنیم، به نظر می آید روند به سمت ۲۹هزار دلار درحال وقوع است که در آن سطح می توانیم بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای قرار بگیریم و این موجب می شود که احتمالاً یک آزمون مجدد میانگین ۲۰۰ هفته ای داشته باشیم سپس به سمت بالا حرکت نماییم.
در ماه ژوئن، بیتکوین کاهش شدیدی را تجربه نمود که مشخصه آن یک حرکت نزولی بود. در نتیجه، حرکت قیمت موجب شد که بیتکوین بدترین عملکرد سه ماهه خودرا ثبت کند و بیش از ۵۶ درصد ارزش خودرا از دست بدهد.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۹۰۷.۹۸ میلیارد دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۵.۰۹ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۴۲.۳۸ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۲۳ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵.۴۲ میلیارد دلار است که ۳۵.۷۸ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۵.۲۵ میلیارد دلار است که ۹.۴۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۵۰.۲۶ میلیارد دلار است که ۹۰.۷۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۴۲ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۰ هزار و ۲۱۷.۵۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۹۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۱۶ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: هزار و ۱۴۶.۲۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۹.۰۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۶۷ درصد کاهش
۳- بایننس کوین
قیمت: ۲۳۲.۲۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۷.۷۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۸ درصد کاهش
۴- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد افزایش
۵- سولانا
قیمت: ۳۵.۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۹۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۹۴ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۴۶.۴۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۲۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۴۱ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۲۶۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۶۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۵.۰۴ درصد کاهش
۸- پولکا دوت
قیمت: ۷.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۴۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۶۲ درصد کاهش
۹ - یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۱۰- دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۹۰۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۸۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۰۴ درصد کاهش1401/04/15
14:16:27
5.0 / 5
417
تگهای خبر: بازار , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد