تاریخ نهایی برگزاری الکامپ

تاریخ نهایی برگزاری الکامپ

سازمان نظام صنفی کامپیوتر ی استان تهران بر برگزاری نمایشگاه الکامپ در تاریخ ۱۰ تا ۱۳ مرداد تاکید کرد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، با انتشار کرونا در جهان و ورود آن به ایران از اسفندماه سال ۱۳۹۸، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) نیز ابتدا مقرر بود سال ۱۳۹۹ برگزار گردد اما چندین بار به علت کرونا به تعویق افتاد و البته الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) در بهمن ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزار گردید. بعد از آن هم مقرر بود الکامپ ۲۶ در تیرماه و بعد از آن در بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار گردد که باز هم به علت وضعیت کرونایی لغو شد.
در نهایت بعد از فراز و فرودهای فراوان و با مساعد شدن شرایط عمومی و آغاز مجدد برگزاری نمایشگاه ها، تاریخ جدید برگزاری بیست وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) بعنوان بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور مشخص شد. بنا بر اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه توسط سازمان نظام صنفی کامپیوتری تهران از روز چهارشنبه ۱۰ مرداد لغایت روز پنج شنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
در این خصوص سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران در اطلاعیه ای اعلام نمود: برگزاری نمایشگاه الکامپ در سالی که «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» نامیده شده، اهمیت مضاعف دارد. بعد از سه بار تعویق غیرمنتظره این نمایشگاه به علت پاندمی کرونا و هزینه های سنگینی که تعویق های مکرر به شرکتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات تحمیل کرده است، سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران خویش را متعهد به برگزاری این نمایشگاه در بازه زمانی ۱۰ تا ۱۳ مرداد ماه می داند. این زمان توسط سازمان توسعه تجارت و شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران و بر مبنای تقویم سالانه نمایشگاهی و فضای موجود نمایشگاهی تعیین شده است.
پیرو درخواست تعداد کثیری از شرکت ها در خصوص برگزاری نمایشگاه الکامپ در زمان مقرر، سازمان نصر تهران که سیاستگذار این نمایشگاه است در هماهنگی با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران نسبت به برگزاری نمایشگاه الکامپ هم زمان با نمایشگاه پدافند غیرعامل و با رعایت تمام شعائر مذهبی ایام محرم در موعد مقرر اقدام خواهد نمود. از شرکت ها تقاضا می شود برنامه ریزی های خویش را برای حضور فعال در نمایشگاه، مطابق روال عادی دنبال و اخبار مرتبط را از راه سایت نمایشگاه و شبکه های اجتماعی رسمی الکامپ را دنبال کنند. آخرین اخبار و اطلاعیه های در رابطه با برگزاری این رویداد بزرگ و کلیدی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تنها از راه ستاد برگزاری نمایشگاه به مشارکت کنندگان اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:

1401/04/13
19:57:30
5.0 / 5
811
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد