وزیر ارتباطات:

فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ حقیقت ندارد

فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ حقیقت ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت که فیلتر اینستاگرام و واتس اپ، تنها یک شایعه است و هیچ تصمیمی در هیچ قسمتی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، اخباری از فیلترینگ رسانه های اجتماعی و پیامرسان ها، هر ازگاهی در فضای مجازی منتشر می شود و برای کاربران این رسانه های اجتماعی نگرانی هایی را به وجود می آورد. بنظر می رسد بتازگی هم اخباری از فیلترینگ اینستاگرام و واتساپ انتشار یافته است.
دراین راستا عیسی زارع پور در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی درباب فیلتر سریع اینستاگرام و واتساپ اظهار داشت: این مساله تنها یک شایعه است، فیلترینگ در اختیار وزارت ارتباطات نیست، اما هیچ تصمیمی در هیچ قسمتی از کشور در این مورد اتخاذ نشده است.
وی در گفت و گو با خانه ملت، اشاره کرد: اطلاع ندارم، چرا این مباحث و شایعات در کشور مطرح می شود برای اینکه تنها نگرانی مردم را در پی دارد.
تلاش وزارت ارتباطات برای اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در مخابرات
زارع پور همین طور در پاسخ به سوالی پیرامون نگرانی ایثارگران شرکت مخابرات برای بحث اجرای قانون تبدیل وضعیت اظهار نمود: تصمیم گیری در این عرصه با وزارت ارتباطات نیست برای اینکه تنها ۲۰ درصد سهام شرکت مخابرات در اختیار این وزارتخانه قرار دارد و بدین سبب تصمیم گیر اصلی، سهامدار عمده آنست. ما موافقت کرده ایم تا بر طبق همان سهام ۲۰ درصدی دولت و اختیار یک نفر از پنج نفر هیئت مدیره شرکت مخابرات، پای کار آمده و هرچه زودتر قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در این مجموعه اجرائی شود.1401/04/10
13:46:04
5.0 / 5
307
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد