بیگی نژاد:

ممانعت از افزایش قیمت اینترنت آینده این حوزه را تهدید می کند

ممانعت از افزایش قیمت اینترنت آینده این حوزه را تهدید می کند

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نهاد تنظیم گر باید قیمت معقولی را برای اینترنت متناسب با حقیقت های اقتصادی جامعه تعیین کرده و علل افزایش قیمت را هم برای مردم تبیین کند.


هادی بیگی نژاد در گفت و گو با ایسنا، درباره وضعیت قیمت و کیفیت اینترنت در کشور، بیان کرد: دنیا هر روز درحال پیشرفت است و ارتقای کیفیت اینترنت یکی از ضروریاتی است که باید به آن پرداخته شود. از طرف دیگر زمانی که ما در سطح کشور با تورم مواجه هستیم، اساسا ارائه خدمات اینترنت از طرف شرکتها نیز شامل هزینه است.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس در ادامه اظهار نمود: اگر ما امروز به بهانه عدم افزایش قیمت اینترنت مانع برنامه ریزی برای توسعه این صنعت در آینده شویم، همین بلایی که بر سر صنعت برق کشور آمد، بر سر اینترنت نیز می آید. امروز هیچ سرمایه گذاری رغبت ندارد تا در زمینه برق سرمایه گذاری کند، چونکه قیمت این حوزه تکلیفی بوده و مابه التفاوت نیز به آنان داده نمی گردد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: زمانی که ما فضا را بسته نگه داریم و شرایط اقتصادی را در توسعه یک بخش لحاظ نکنیم به مرور زمان آن بخش روبه نابودی خواهد رفت. در زمینه اینترنت هم اینطور است. پیشنهاد بنده این است که یک شورای تنظیم گر متناسب با واقعیت اقتصادی کشور، قیمت اینترنت را تعیین کند، اگر ما بخواهیم جلوی افزایش قیمت بایستیم در آینده در این عرصه نیز با مشکل مواجه خواهیم شد.
بیگی نژاد در آخر با اعلان اینکه نهاد تنظیم گر باید قیمت معقولی را تعیین کرده و دلیلهای افزایش قیمت اینترنت را برای مردم تبیین کند، اشاره کرد: افزایش قیمت اینترنت باید زمینه ارتقای کیفیت و توسعه این بخش را فراهم آورد.1401/02/10
12:25:50
5.0 / 5
768
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد