توسعه دهندگان
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

پاسخگویی به هر سطح و هر نوع از تهدید، مستلزم حرکت بر لبه دانش است

پاسخگویی به هر سطح و هر نوع از تهدید، مستلزم حرکت بر لبه دانش است

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: پاسخگویی به هر سطح و هر نوع از تهدید مستلزم حرکت بر لبه دانش است که بدون شک کانون این دانش، دانشگاه ها است.


به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی ایرنا، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید و سابق دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری در مورد حرکت به سمت نیروی هوایی در تراز انقلاب اسلامی اظهارداشت: برای رسیدن به این هدف باید دانشجویانی در تراز انقلاب اسلامی داشته باشیم، دانشجویان متدینی که تعهد، اخلاق و دانش از مهم ترین شاخصه های آنان باشد و بی گمان برای رسیدن به چنین هدف والایی تک تک دانشجویان اثرگذار هستند.
وی خاطرنشان کرد: باید به مرحله ای برسیم که در مقابل هر تهدیدی در هر سطحی پاسخگو باشیم و بدون شک پاسخگویی به هر سطح و هر نوع از تهدید مستلزم حرکت بر لبه دانش و کانون این دانش، دانشگاه است.
امیر سرتیپ واحدی از دانشجویان خواست امروز خویش را برای جنگ های احتمالی آینده، با استعداد و تجهیزات دانش پایه آماده کنند و افزود: دانشگاه علوم وفنون هوایی شهید ستاری قلب تپنده نیروی هوایی ارتش است، قلبی که شریان های آن دانشجویانی متعهد، متخصص و با ایمان هستند و این شریان ها باید روز به روز قدرتمندتر شوند تا همزمان با ارتقای دانشگاه، دانش آنان هم ارتقا یابد.
فرمانده نیروی هوایی تصریح کرد: دانشگاه هوایی شهید ستاری یک دانشگاه مأموریت محور و مسئله محور است ازاین رو آموزش ها هم باید مأموریت محور و معطوف مشکلات حال و آینده نیروی هوایی باشد تا انشالله بتوانیم نیرویی در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم و قدرت بازدارندگی خویش را بیشتر از پیش تقویت نماییم.
امیر واحدی در ادامه خطاب به اساتید و دانشجویان اظهار داشت: شما استادان بزرگوار یکی از اصلی ترین عوامل ارتقای توان عملیاتی نیروی هوایی هستید و باید هرچه را که می دانید به دانشجویان آموزش دهید و فراموش نکنید که انضباط، ایمان، اخلاق و آگاهی چهار عنصر کلیدی محور در آموزش است که می تواند افق های روشنی را فراهم سازد و دانشجویان هم باید بدانند امروز همان زمانی است که باید شخصیت سی سال خویش را شکل دهند و تلاش کنند در انتخاب دوستان خود دقت کنند و همواره مراقب رفتارهای خود بعنوان یک نیروی نظامی باشند.
وی عنوان کرد: ما دوبال داریم، یک بال علم و دانش و بال دیگر ایمان و تقواست، بنابراین ارتش جمهوری اسلامی ایران افسری می خواهد که این دوبال را داشته باشد، علم و دانش خیلی خوب است به شرط آنکه ایمان و تقوا قوی داشته باشیم.
فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: امروز دشمنان نظام با به کارگیری شیوه نوینی از جنگ های فرهنگی به دنبال بر هم زدن اعتقادات و تفکرات نسبت به نظام اسلامی هستند و همین مورد می تواند فرهنگ خانواده هایمان را تحت تأثیر بگذارد لیکن تنها راه مقابله با این نوع تهدیدات، تقویت اعتقادات درونی است که می تواند تمامی توطئه های دشمنان را خنثی کند.
امیر واحدی با قدردانی از زحمات و تلاشهای فراوان امیر سرتیپ دوم رودباری فرمانده اسبق دانشگاه هوایی شهید ستاری امیر سرتیپ دوم خلبان مروی نام را بعنوان فرمانده جدید دانشگاه هوایی شهید ستاری انتخاب کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده سابق و فرمانده جدید این دانشگاه اظهار داشت: امید است در دوره جدید شاهد تحولاتی اساسی تر در دانشگاه باشیم.

1401/01/31
10:07:05
5.0 / 5
906
تگهای خبر: آموزش , تخصص , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد