توسعه دهندگان

انصراف ایلان ماسک از ورود به هیات مدیره توییتر

انصراف ایلان ماسک از ورود به هیات مدیره توییتر

توسعه دهندگان: ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت های تسلا و اسپیس ایکس برنامه های خود برای پیوستن به هیات مدیره توییتر را رها کرد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، پاراک آگراوال، مدیرعامل توییتر اعلام نمود ماسک بزرگترین سهامدار توییتر می ماند و این شرکت پذیرای نظرات وی خواهد بود.

ماسک بامداد شنبه به توییتر اطلاع داد که کرسی در هیات مدیره این شرکت نخواهد گرفت.

آگراوال اظهار داشت: انتصاب ماسک قرار بود روز شنبه با بررسی سابقه و پذیرش رسمی، شروع شود. با این وجود اشاره نکرد که آیا ماسک دلیلهای خاصی برای تغییر نظرش درباره ورود به هیات مدیره این شرکت داشته است یا خیر. مدیرعامل توییتر کارمندان توییتر را تشویق کرد متمرکز بمانند و اظهار داشت: حواشی پیش روی ما وجود خواهد داشت اما هدف و اولویتهای ما بدون تغییر مانده اند.

ایلان ماسک در پنجم آوریل اعلام نموده بود به هیات مدیره توییتر ملحق خواهد شد. یک روز قبل، وی در اظهارنامه مالی فاش کرده بود که بزرگترین سهامدار توییتر است.

ارزش سهام توییتر روز سه شنبه بعد از اعلام حضور ماسک در هیات مدیره این شرکت چهار درصد صعود کرده بود و بعد از اینکه اعلام گردید ماسک بزرگترین سهامدار توییتر است، سهام این شرکت بهترین عملکرد روزانه را از زمان ارائه اولیه عمومی سهام در سال ۲۰۱۳ تجربه نمود و بیش از ۲۷ درصد افزوده شد.

در اظهارنامه مالی توییتر قید شده است تا هنگامی که ماسک در هیات مدیره بماند، نمی تواند بیشتر از ۱۴.۹ درصد سهام این شرکت را داشته باشد. ماسک حالا می تواند سهام خود در توییتر را ۹ درصد دیگر افزایش دهد.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، ایلان ماسک پیشنهادهای زیادی برای توییتر مطرح کرده که شامل پیشنهاد پرداخت حق اشتراک سرویس پولی توییتر با دوج کوین، گرفتن تیک آبی مشترکان سرویس توییتر بلو و عدم نمایش تبلیغات در این سرویس بوده است. وی همین طور پیشنهاد کرده است توییتر دفتر مرکزی خود در سن فرانسیسکو را به پناهگاه بی خانمان ها تبدیل کند برای اینکه هیچ کارمندی در آنجا حاضر نمی گردد.

منبع:

1401/01/22
16:38:56
5.0 / 5
741
تگهای خبر: برنامه , شبكه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد