تعمیرکار موبایل، کیف پول ۴ میلیاردی رمز ارز را خالی کرد

تعمیرکار موبایل، کیف پول ۴ میلیاردی رمز ارز را خالی کرد

به گزارش توسعه دهندگان رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری فردی که مبادرت به سرقت چهار میلیاردریالی از کیف پول دیجیتالی مشتری خود کرده بود، اطلاع داد.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، سرهنگ داود معظمی گودرزی در اینباره اظهار داشت: به دنبال اعلام شکایت یکی از شهروندان در خصوص این که کیف پول الکترونیکی وی مورد سرقت قرار گرفته و ۴۰۰ میلیون تومان از آن برداشت شده است، رسیدگی به مبحث در دستور کار پلیس فتای تهران بزرگ قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد که شاکی به تازگی به یک تعمیرکار تلفن همراه مراجعه نموده و گوشی تلفن همراه خویش را به دست او سپرده است.
وی با اشاره به اینکه با کسب این اطلاعات مأموران تحقیقات خویش را شروع کرده و سرنخ هایی را به دست آوردند، خاطرنشان کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد که سارق همان تعمیرکار موبایل گوشی تلفن همراه هوشمند شاکی است که بلافاصله با هماهنگی قضایی این فرد دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.
گودرزی افزود: با بازجویی از متهم وی به جرم خود اعتراف کرد و معترف شد که با سوءاستفاده از بی دقتی مالباخته در نگهداری کیف پول رمز ارز و عدم استفاده از رمز روی برنامه های کاربردی گوشی تلفن همراه به کیف پول دیجیتالی وی دسترسی پیدا کرده و مبادرت به خالی کردن آن کار کرده است.
به قول رئیس پلیس فتای تهران بزرگ، متهم دستگیر شده بعد از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
منبع:

1401/01/20
11:40:54
5.0 / 5
725
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد