اعلام عیدی ایرانسل برای نوروز 1401

اعلام عیدی ایرانسل برای نوروز 1401

توسعه دهندگان: ایرانسل عیدی خود به مشترکانش به مناسبت نوروز 1401 را اعلام نمود. این عیدی، شامل تا 10هزار تومان اعتبار هدیه، پاداش 10 درصدی کیف پوی دیجیتال و نیز، بسته‌ی ترکیبی دیتا و مکالمه‌ی ایرانسلی و.. است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۱ و ورود به قرن پانزدهم هجری شمسی، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، می توانند از هدایای ویژه ای که برای بزرگداشت این آیین تدارک دیده شده است، برخوردار شوند.
عیدی های تصادفی برای همه مشترکان!
از ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱۴۰۱*، از ۱۰۰۰ تا ۱۰هزار تومان، بصورت بختانه (تصادفی) از ایرانسل عیدی بگیرند.
این عیدی ویژه، بصورت اعتبار به کیف پول دیجیتال مشترک اضافه می شود و وی می تواند از آن برای خرید بسته‌ی مکالمه و اینترنت از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده نماید.
پاداش ۱۰ درصدی
در فاصله ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، در صورتیکه مشترکان ایرانسل، کیف پول دیجیتال خودرا بوسیله درگاه بانکی شارژ کنند، معادل ۱۰ درصد از رقم شارژ، بعنوان پاداش، به اعتبار کیف پول دیجیتال آنها افزوده خواهد شد.
برای مثال، اگر یک مشترک، کیف پول دیجیتال خودرا ۱۰هزار تومان شارژ کند، ۱۰ درصد از این مبلغ (یعنی ۱۰۰۰ تومان) نیز توسط ایرانسل، به اعتبار موجود در کیف پول وی، بعنوان عیدی افزوده خواهد شد و موجودی آن به ۱۱هزار تومان افزایش خواهد یافت.
درصد افزوده شده بعنوان پاداش، غیرقابل برداشت است و از آن می توان تنها برای خرید بسته‌ی مکالمه و اینترنت از اپلیکیشن ایرانسل من استفاده نمود.
بسته‌ی ترکیبی نوروزی
همچنین تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل، نخستین ارائه دهنده‌ی 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران، می توانند یک بسته‌ی ترکیبی، شامل یک ساعت مکالمه‌ی ایرانسلی (درون شبکه) و یک گیگابایت اینترنت بین المللی را تنها با پرداخت ۴۰۰۰ تومان دریافت نمایند.
این بسته‌ی تخفیفی، در بازه زمانی ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱، بدون محدودیت در تعداد دفعات فعال سازی، دردسترس است و اعتبار آن از زمان فعال سازی، ۲۴ ساعت خواهد بود. فعال سازی این بسته‌ی هدیه، با شماره گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش خرید بسته‌ی اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان پذیر است.


منبع:

1401/01/02
18:52:22
5.0 / 5
763
تگهای خبر: اینترنت , خرید , دیجیتال , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد