تخصیص منابعی برای پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی در سال 1401

تخصیص منابعی برای پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی در سال 1401

توسعه دهندگان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی منابعی را جهت پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی و صنعت میکروالکترونیک در سال 1401 اختصاص دادند.


به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت سوم امروز مجلس و در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه ۱۴۰۱، بند الحاقی ۴ و بند الحاقی ۵ در تبصره ۷ لایحه بودجه را بررسی نموده و آنها را به تصویب رساندند.
برمبنای بند الحاقی ۴ در تبصره ۷؛ حقوق ورودی واردات گوشیهای همراه تولید شده خارجی بالای ششصد (۶۰۰ ) دلار برابر دوازده درصد (۱۲ درصد) تعیین می گردد. کل منابع حاصل به وزارت صنعت، معدن و تجارت (صندوق پشتیبانی از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته) بمنظور پشتیبانی از تولید گوشیهای هوشمند داخلی و صنعت میکروالکترونیک اختصاص می یابد.
بخشنامه اجرائی این بند توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باهمکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه و به تصویب هیأت وزیران می رسد.
برمبنای بند الحاقی ۵ در تبصره ۷؛ به استناد ماده (۵۷) قانون تأسیس اتاق تعاون و با رعایت قوانین و مقررات اجازه داده می شود صدور کارت تجاری مربوط به تعاونی ها بوسیله اتاق تعاون ایران صورت گیرد.
منبع:

1400/12/17
11:00:09
5.0 / 5
1007
تگهای خبر: برنامه , توسعه , حقوق , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد