توسعه دهندگان

گشایش پردیس فرانسه برای مقابله با حملات سایبری

گشایش پردیس فرانسه برای مقابله با حملات سایبری

وزیر دارایی فرانسه اعلام نمود پاریس کارشناسان امنیت سایبری برجسته را در منطقه تجاری لادِفانس گروه بندی کرده و استارتاپهای و شرکتها را برای مقابله با حملات هک گرد هم می آورد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، بر اساس نظرسنجی موسسه PwC، حملات سایبری به نگرانی شماره یک مدیران شرکتهای برتر دنیا تبدیل گشته است و سران فرانسه می گویند شمار رو به رشد و پیشرفتگی حملات سایبری می تواند حاکمیت این کشور را تضعیف کند.

برونو لومر، وزیر دارایی فرانسه در مراسم افتتاح این مکان، اعلام نمود: فرانسه نمی خواهد به خارجی ها وابسته باشد و می خواهد در فناوریهای پیشرفته مستقل باشد.

"کمپوس سایبر" فرانسه از پروژه سایبر اسپارک رژیم صهیونیستی الگوبرداری کرده است. این پردیس پایگاه استارتاپهای سایبری و کارشناسان برخی از بزرگترین شرکتهای فرانسوی مانند LVMH، اورئال و بانک های بزرگ خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، کمپوس سایبر می تواند میزبان ۱۸۰۰ نفر باشد و توسط شرکتی اداره می شود که ۴۴ درصد آن متعلق به دولت فرانسه بوده و توسط آن تأمین مالی می شود و باقی سرمایه بین حدود ۹۰ سازمان همچون بزرگترین شرکتهای فرانسه نظیر اورانج، شرکت دفاعی تالس، سازنده نرم افزار سوپرا استریا و شرکتهای مشاوره فناوری اطلاعات اتوس و کپجمینی تقسیم می شود.

منبع:

1400/11/27
22:28:34
5.0 / 5
1047
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد