توسعه دهندگان

برنامه ریزی جدید متا برای تعویق بازگشت به کار کارمندان

برنامه ریزی جدید متا برای تعویق بازگشت به کار کارمندان

متا روز سه شنبه اعلام نمود دفاتر خود در ایالات متحده را در ۳۱ ژانویه سال آینده به صورت کامل بازگشایی می کند ولی امکان تأخیر در بازگشت برای کارمندان علاقمند وجود دارد.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از رویترز، متا اعلام نموده به کارمندانش فرصت می دهد تا بازگشت برنامه ریزی شده خویش را سه تا پنج ماه به تعویق بیاندازند. هدف از این کار انعطاف پذیری در برنامه ریزی برای بازگشت به شرایط کاری عادی است.
متا که قبلاً با نام فیسبوک شناخته می شد، گفته که به برنامه های قبلی خود هم پایبند خواهد بود و کارمندانی که می توانند از راه دور کار کنند قادر خواهند بود برای دورکاری تمام وقت درخواست ارائه نمایند.
ژانل گیل، معاون ارشد شرکت متا در این مورد گفته است: ما می دانیم که بعضی از کارمندان کاملاً آماده بازگشت به سر کار نیستند. ما همچنان به عرضه گزینه های مختلف برای انتخاب بهترین گزینه ادامه می دهیم تا کارمندان ما بتوانند تصمیمات آگاهانه ای در مورد نحوه بازگشت به محل کار خود بگیرند.
این تصمیم متا در زمانی اتخاذ می شود که خیلی از شرکت ها در ایالات متحده تاریخ بازگشایی دفاتر خویش را به علت نگرانی در مورد گسترش سریع نوع جدبد ویروس کرونا معروف به اومیکرون به تعویق می اندازند. شرکت آلفابت هفته گذشته به علت نگرانی های فزاینده در مورد سویه اومیکرون و برخی مقاومت ها در مقابل برنامه واکسیناسیون های الزامی شرکت، برنامه بازگشت کارکنان به دفتر خود در ماه ژانویه را به صورت نامحدود به تعویق انداخت.
متا هم در بیانیه خود اظهار داشت که وضعیت سویه اومیکرون از نزدیک تحت نظر دارد. این شرکت هم اکنون تمام کارکنان آمریکایی خویش را که به دفاتر کارشان می آیند ملزم می کند تا ضد ویروس کرونا واکسینه شوند.


منبع:

1400/09/18
12:00:20
5.0 / 5
1096
تگهای خبر: آمریكا , برنامه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار


pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد