توسعه دهندگان

ادغام واحدهای موبایل و دستگاههای الکترونیکی مصرفی سامسونگ

ادغام واحدهای موبایل و دستگاههای الکترونیکی مصرفی سامسونگ

شرکت سامسونگ الکترونیکس در بزرگترین تغییر و تحولاتی که از سال ۲۰۱۷ صورت می گیرد، اعلام نمود واحدهای موبایل و دستگاههای الکترونیکی مصرفی خویش را ادغام کرده و مدیران عامل جدیدی را معرفی نمود.به گزارش توسعه دهندگان به نقل از ایسنا، این اقدام با هدف ساده کردن ساختار و متمرکز شدن به کسب و کار رو به رشد تراشه سامسونگ انجام می شود و جدید ترین نشانه از تغییر متمرکز در بزرگترین سازنده تراشه حافظه و تلفن هوشمند جهان بعد از اعطای عفو مشروط به لی جائه یونگ، نایب رئیس هیات مدیره سامسونگ و آزادی وی از زندان در اوت است.

هان جونگ هی، مدیر کسب و کار نمایش بصری به مقام نایب رئیس هیات مدیره و یکی از مدیران عامل شرکت انتخاب شد و مدیریت واحد ادغام شده جدید را برعهده خواهد داشت و همینطور کسب و کار تلویزیون را هدایت می کند.

کیونگ کایه هیون، مدیرعامل سامسونگ الکترو مکانیکس، بعنوان یکی از مدیران عامل سامسونگ الکترونیکس انتخاب شد و هدایت واحد تراشه و قطعه این شرکت را برعهده خواهد داشت.

اندازه کسب و کارهای یکپارچه شده سامسونگ یکسان نیست. کسب و کار موبایل در سه ماهه ژوییه تا سپتامبر ۳.۳۶ تریلیون وون سود عملیاتی گزارش کرد در حالیکه سود کسب و کار واحد دستگاههای الکترونیکی مصرفی ۷۶۰ میلیارد وون بود.

آخرین باری که سامسونگ الکترونیکس مدیران داخلی جدیدی برگزید، اواخر سال ۲۰۱۷ بود.

گروه سامسونگ در حوزه هایی مانند نیمه رسانا، هوش مصنوعی، رباتیک و زیست دارو متمرکز شده است و می خواهد ۲۴۰ تریلیون وون (۲۶۰ میلیارد دلار) در این عرصه ها در سه سال آینده سرمایه گذاری کند.

سامسونگ الکترونیکس که پرچمدار گروه است، می خواهد با سرمایه گذاری حدود ۱۵۰ میلیارد دلار، تا سال ۲۰۳۰ از شرکت TSMC بعنوان بزرگترین تولیدکننده قراردادی تراشه جهان سبقت بگیرد.

بر اساس گزارش رویترز، سامسونگ بعد از ماه ها رایزنی، بعد از سفر رییسش به آمریکا که اولین سفر خارجی وی در پنج سال قبل بود، اواخر ماه گذشته شهر تیلور تگزاس را بعنوان محل کارخانه تراشه سازی ۱۷ میلیارد دلاری خود برگزید.

منبع:

1400/09/17
10:13:55
5.0 / 5
1089
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
میخواهید برنامه ای برای شما نوشته شود؟ سفارش توسعه نرم افزار

لینک دوستان توسعه دهندگان

pcdevelopers.ir - مالکیت معنوی سایت توسعه دهندگان متعلق به مالکین آن می باشد